To już trzecia edycja organizowanego corocznie wydarzenia, które jest ideami Sługi Bożego Roberta Schumana. Nasze Stowarzyszenie włączy się w to przedsięwzięcie biorąc udział w jednym z paneli dyskusyjnych.

„Idźmy kształtować Europę pod sztandarem Sługi Bożego Roberta Schumana przez budowanie jedności, solidarności i pokoju w Polsce, Europie i świecie opartych na wartościach i ideach Sługi Bożego Roberta Schumana”.

Pod takim hasłem zostanie zorganizowana kolejna, trzecia edycja wydarzenia, podczas którego przeprowadzonych zostanie wiele dyskusji wokół tematów związanych z ideami Roberta Schumana. Spotkanie, które, tak jak w poprzednim roku, odbędzie się w Świątyni Opatrzności Bożej na warszawskim Wilanowie, objęte zostało honorowym patronatem Marszałka Senatu Rzeczypospolitej Polskiej.

W panelu zatytułowanym „Misja i działanie Europosłów a oczekiwania obywateli” udział weźmie ekspert Rady Gospodarczej SWS Kamil.

Początek wydarzenia będzie miał miejsce o godz. 9:00 (rejestracja uczestników odbywa się w godzinach 8:00-8:50), a zakończenie planowane jest na godzinę 18:00. Relację z naszego udziału w Festiwalu będzie można obejrzeć na stronie RGSWS i na naszym facebookowym profilu.