NASI PARTNERZY

TELEWIZJA REPUBLIKA

  • Polski kanał informacyjno–publicystyczny dostępny w całym kraju za pośrednictwem sieci kablowych, platform satelitarnych (Cyfrowy Polsat, NC+) oraz w Internecie
  • Zasięg techniczny: 4.8 mln gospodarstw domowych. Udział stacji w rynku grupa A 4+:  0,15% (AGB Nielsen)
  • Stacja rozpoczęła nadawanie w kwietniu 2013 roku, od tego czasu konsekwentnie poszerza zasięg i zwiększa liczbę widzów w kraju i za granicą
  • To jedyna na polskim rynku prywatna stacja TV o profilu konserwatywnym. Kieruje się pięcioma wartościami konserwatywnymi (5R): Rzeczpospolita, Rynek, Rozsądek, Rodzina, Religia
  • Według badań IMM TV Republika jest jedną z najbardziej opiniotwórczych telewizji w Polsce
  • Należy do Strefy Wolnego Słowa obejmującej także takie media jak: Gazeta Polska, Gazeta Polska Codziennie, portal Niezależna.pl, Nowe Państwo
  • Współpracuje z wybitnymi i znanymi publicystami

CENTRUM POLSKIE IGNACY JAN PADEREWSKI

Misją “Centrum Polskiego” jest promowanie polskiej kultury za granicą oraz tworzenie platformy współpracy przedstawicielom wszystkich kultur i narodowości. Działaniom Centrum przyświeca jeden główny cel, którym jest chęć pokazania z jak najatrakcyjniejszej strony polskiej tożsamości i charakteru oraz zachęcenie obcokrajowców do poznawania naszego kraju.

GRUPA INWEST

Od 1996 roku grupa ogólnopolskich firm deweloperskich, zajmująca się realizacją inwestycji z segmentu budownictwa mieszkaniowego wielorodzinnego. Od początku swojej działalności zrealizowaliśmy kilkadziesiąt tysięcy metrów kwadratowych powierzchni mieszkalnej i usługowej. Nasze inwestycje – kameralne budynki mieszkalne lub mieszkalno-usługowe oraz małe osiedla domów jednorodzinnych, charakteryzuje atrakcyjna lokalizacja oraz bardzo dobra jakość i technologia wykonania. W pracach projektowych kierujemy się przede wszystkim potrzebami klientów, dlatego stawiamy na przyjazne, funkcjonalne rozwiązania, zapewniające użytkownikom komfort i bezpieczeństwo. Połączenie tradycji z nowoczesnością sprawiają, że nasze inwestycje są jedyne w swoim rodzaju.

GAZETA POLSKA CODZIENNIE

Ogólnopolski dziennik o profilu społeczno-politycznym wydawany od 9 września 2011 roku przez Forum SA. Tytuł związany jest, m.in. poprzez wydawcę z innymi periodykami: „Gazetą Polską” i miesięcznikiem „Nowe Państwo”. Oficjalnym mottem gazety jest „Chcesz demokracji, patrz na ręce władzy”, a hasło na oficjalnej stronie głosi „Dziennik, który nie boi się władzy”. Dostępna jest prenumerata zarówno miesięczna, jak i kwartalna dziennika – obie obejmują także bezpłatny dostęp do wydań archiwalnych.
Redaktorem naczelnym gazety jest Tomasz Sakiewicz, a jego zastępcą Katarzyna Hejke. Sekretarzem redakcji jest Katarzyna Rzuczkowska. (Źródło: wikipedia.org)

NIEZALEZNA.PL

Konserwatywny portal internetowy. Wydawcą portalu jest Słowo Niezależne Sp. z o.o. Funkcję redaktora naczelnego pełni Grzegorz Wierzchołowski, a zastępcy redaktora naczelnego Dorota Kania.

W ramach portalu swoje felietony i artykuły publikują dziennikarze związani z tygodnikiem Gazeta Polska, miesięcznikiem Nowe Państwo – Niezależna Gazeta Polska i dziennikiem Gazeta Polska Codziennie oraz inni dziennikarze, publicyści i literaci. Ponadto anonimowi blogerzy mogą publikować za pośrednictwem serwisu naszeblogi.pl, jeśli prezentowane przez nich opinie nie są przez właścicieli portalu uznawane za „propagandę”.

Według analizy Instytutu Monitorowania Mediów w kategorii „najbardziej opiniotwórcze portale internetowe” w Polsce portal niezalezna.pl zajął trzecie miejsce w sierpniu 2011, piąte miejsce we wrześniu 2012. W skali całego 2012 roku portal nie został sklasyfikowany w pierwszej dziesiątce rankingu. W 2013 roku znalazł się na dziesiątym miejscu. (Źródło: wikipedia.org)

GAZETA POLSKA

Ogólnopolski tygodnik o tematyce społeczno-polityczno-historycznej założony w 1993 roku.
„Gazeta Polska” jest pismem o profilu prawicowo-konserwatywnym, poświęconym w znacznej mierze bieżącym wydarzeniom społecznym, gospodarczym i politycznym. Wyróżniającą się tematyką jest analiza współczesnej polskiej polityki zagranicznej, w tym także w zakresie współdziałania z Unią Europejską. Często publikowane są artykuły dotyczące nieprawidłowości (np. korupcji) we wszystkich strefach życia publicznego. Znaczne miejsce zajmują też tematy związane z historią Polski. Przedstawiane są między innymi sylwetki żołnierzy Armii Krajowej i ofiar komunistycznego aparatu represji. W publicystyce „Gazety Polskiej” często poruszane są zagadnienia dekomunizacji i lustracji osób publicznych. (Żródło: wikipedia.org)

ZIKO APTEKA

Jan Zając pierwszą aptekę Ziko otworzył w Krakowie w 2005 roku. Dziś sieć skupia prawie 150 Aptek Ziko, ponad 40 punktów dermokosmetycznych Ziko Dermo, a także aptekę internetową e-zikoapteka.pl – łącznie zatrudniając niemal 1500 pracowników.
Na rynku aptecznym jest to największa zbudowana organicznie, polska firma rodzinna, niezależna od hurtowni i funduszy inwestycyjnych, zajmująca obecnie 3 miejsce pod względem wielkości sprzedaży wśród sieci aptecznych w Polsce.
Ziko Apteki dostępne są w 46 miastach w 10 województwach. Każdego dnia obsługują ponad 55 tysięcy pacjentów na prawie 500 stanowiskach sprzedażowych. ZIKO Apteka i ZIKO Dermo są gwarantem wysokiej jakości usług i najwyższych standardów obsługi. Hasłem przewodnim  firmy jest motto ” Pacjent jest najważniejszy”.

STREAM1

Stream1 to unikatowe na polskim rynku narzędzie do nadawania transmisji na żywo.

Za pomocą smartfona, każdy, zarejestrowany użytkownik, może przekazywać ważne dla siebie wydarzenia i osadzać je bezpośrednio na portal Stream1, własną stronę internetową, a także udostępniać materiał za pomocą mediów społecznościowych.

Jesteśmy połączeniem telewizji obywatelskiej i serwisu społecznościowego, a także zespołem reporterów nagrywającym na żywo wszelkiego rodzaju wydarzenia. Łatwa w obsłudze aplikacja Stream1 sprawdza się doskonale również jako narzędzie dla firm, dzięki któremu materiały marketingowe dotrą do szerszego grona odbiorców.

Potencjał Stream1 wykorzystują zarówno firmy z branży medialnej, takie jak: Telewizja Republika, Niezależna, Gazeta Polska, kluby sportowe: Klub Tenisowy Legia, Akademia Wigry- Suwałki, a także firmy z branży deweloperskiej oraz organizatorzy międzynarodowych imprez targowych.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego partnera na stronie www.stream1.pl