Rada Gospodarcza Strefu Wolnego Slowa

Radosław Dobrzyński
Członek Zarządu

Radosław Dobrzyński

Absolwent Wydziału Handlu Zagranicznego Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Rozpoczął karierę zawodową w 1993 roku w agencji reklamowej Saatchi and Saatchi, gdzie w 1998 roku objął stanowisko Dyrektora Mediów i członka zarządu. Następnie w 2000 roku został Dyrektorem Zarządzającym domu mediowego Zenith Media i członkiem zarządu agencji Saatchi & Saatchi. Od 2002 roku związany z domem mediowym Initiative na stanowisku z-cy Dyrektora Mediów.

W latach 2003 – 2006 pracował w Presspublice, wydawcy dziennika „Rzeczpospolita” na stanowisku Dyrektora Biura Reklamy i Ogłoszeń, a od stycznia 2007 jako Dyrektor Marketingu i Sprzedaży. We wrześniu 2009 powołany na stanowisko Wiceprezesa Zarządu Presspubliki reprezentującego większościowego udziałowca, brytyjski Mecom Plc.. W zarządzie nadzorował piony marketingu, sprzedaży, reklamy, on-line i kolportażu. Funkcję tą pełnił do Października 2011, kiedy Mecom Plc. zbył większościowe udziały w spółce Presspublica. W kwietniu 2014 objął stanowisko Dyrektora Generalnego w spółce Telewizja Republika SA, a we wrześniu 2016 dołączył do zarządu jako Wiceprezes. Poprzednio pracował jako konsultant ds. strategii i rozwoju biznesu w firmie consultingowej Amati & Associates.

Żonaty, syn Mikołaj.

Uwaga, ta strona używa COOKIES.

Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

Zamknij