Rada Gospodarcza Strefu Wolnego Slowa

Piotr Hofman
Prezes Zarządu

Piotr Hofman

Założyciel firmy HM INWEST S.A. Stworzył konsorcjum firm developerskich działających pod wspólnym znakiem – Grupa Inwest. Aktualnie jest akcjonariuszem i Prezesem Zarządu Spółki HM INWEST S.A. Od kliku lat aktywnie uczestniczy w propagowaniu i rozwoju działalności deweloperskiej, we współpracy z Funduszami Mieszkań na Wynajem. Jest wieloletnim członkiem polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Od 2013 roku aktywnie zaangażowany w powstawanie i rozwój Telewizji Republika, obecnie jeden z głównych jej akcjonariuszy. Wraz z żoną Urszulą Hofman zasiada w Radzie Nadzorczej Telewizji Republika. Jest założycielem portalu internetowego Stream1.pl.

Studiował prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim i Warszawskim.Prywatnie uprawia amatorsko golf, jest pasjonatem narciarstwa, a z zamiłowania do sportu wspiera także młodych polskich sportowców. Jest kolekcjonerem malarstwa polskiego XX wieku

Uwaga, ta strona używa COOKIES.

Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

Zamknij