Rada Gospodarcza Strefu Wolnego Slowa

Aktualności

Życzenia Świąteczne

00 0000

Życzenia Świąteczne

Z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia pragniemy złożyć Państwu, Państwa rodzinom oraz bliskim najserdeczniejsze życzenia. Zdrowych, spokojnych świąt Narodzenia Pańskiego. Niech ten wyjątkowy czas przepełniony będzie radością oraz rodzinnym ciepłem, spędzonym bez pośpiechu, trosk i zmartwień

Za nami kolejny rok wspólnych zmagań z pandemią COVID-19. Dla wielu z Nas był to trudny czas walki o zdrowie, dlatego w tej świąteczne atmosferze wspólnie zadbajmy o siebie nawzajem, chroniąc zdrowie własne i innych. Niech Naszemu świętowaniu towarzyszy poczucie bezpieczeństwa oraz siła i wytrwałość do stawiania czoła wszystkim wyzwaniom, które towarzyszą nam zarówno w życiu zawodowym jak i osobistym.

Życzymy Państwu, aby nadchodzący Nowy Rok upływał w zdrowiu, obfitował w szczęściu oraz pomyślności. Niech zbliżający się rok 2022 przyniesie nam nadzieję na lepsze jutro i stanie się okazją do realizacji marzeń.

Radosnych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku 2022 !

Uwaga, ta strona używa COOKIES.

Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

Zamknij