Rada Gospodarcza Strefu Wolnego Slowa

Aktualności

Podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego porozmawiamy o Konstytucji Biznesu

10 maja 2019

Podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego porozmawiamy o Konstytucji Biznesu

Rada Gospodarcza SWS podczas tegorocznej edycji Europejskiego Kongresu Gospodarczego będzie partnerem jednego z paneli. Jego tematyką będzie podsumowanie roku funkcjonowania Konstytucji Biznesu z perspektywy sektora MŚP.

EKG organizowany jest corocznie, w tym roku odbędzie się on w dniach 13-15 maja. Tak, jak w roku ubiegłym, gospodarzem wydarzenia będą Katowice. W trakcie Kongresu odbędzie się wiele spotkań, dyskusji i konferencji. Jednym z punktów będzie panel, w organizację którego włączyła się Rada Gospodarcza SWS. W środowy poranek rozmawiać będziemy o Konstytucji Biznesu. Składa się na nią pakiet ustaw, które obowiązują już od roku. Będziemy starać się podsumować skutki wprowadzonych przepisów i zastanowimy się nad przyszłością rozwiązań, jakie niesie KB. Gośćmi dyskusji będą m.in. Adam Abramowicz, Rzecznik MŚP i Grzegorz Płatek, Dyrektor Departamentu Doskonalenia Regulacji Gospodarczych w Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii. Aktywny udział w dyskusji weźmie także Piotr Hofman, Prezes Zarządu RGSWS.

Uwaga, ta strona używa COOKIES.

Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

Zamknij